+370 37 300674 info@garliavoskc.lt I-VII 8:00 - 22:00

Projektai

Teatro SPA jaunimui ir vaikams

Projekto pradžia: 2024-03-01
Projekto pabaiga: 2024-09-01

Projekto tikslas – skatinti vaikus ir jaunimą domėtis šiuolaikišku, profesionaliu teatru, atliepiančiu jų poreikius ir aktualias problemas. Projekto metu bus organizuojamas profesionalaus teatro nemokamų spektaklių renginių ciklas. Vaikams ir jaunimui bus rodomi spektakliai, kuriuose sprendžiamos jiems aktualios problemos, skatinama diskusija. Profesionalaus teatro aktorių pasirodymai suteiks edukuojančių žinių ir motyvacijos lankytis teatre, įtrauks į betarpišką žiūrovų ir teatro aktorių bendravimą.
Projektą finansuoja: Lietuvos kultūros taryba, Kauno rajono savivaldybė

 

Jaunimo muzikos festivalis „Mūz’on’as“ 5

Projekto pradžia: 2024-04-01
Projekto pabaiga: 2024-10-01

Projekto partneriai: Prienų kultūros ir laisvalaikio centras, Atvira jaunimo erdvė „Prienas“
Projekto tikslas – skatinti skirtingų Lietuvos regionų jaunųjų grupių ir atlikėjų kūrybiškumą, suteikiant sąlygas ir galimybes jų kūrybos raiškai. Projekto dalyviai savo autorinės kūrybos dainas pristatys koncertuose (2024 m. rugpjūčio 9 d. Prienuose ir 2024 m. rugpjūčio 22 d. Garliavoje) ir dalyvaus organizuojamose edukacijose. Projekto veiklos suteiks jaunimui galimybę ne tik pasirodyti naujose erdvėse, bet ir bendrauti su organizatoriais, kaupti muzikinę patirtį, motyvaciją, formuoti sceninį įvaizdį, plėtoti vadybos įgūdžius, atsakomybę ir didinti savo žinomumą.
Projektą finansuoja: Lietuvos kultūros taryba, Kauno rajono savivaldybė

 

Tapatybė ir bendruomenių jungtys

Projekto pradžia: 2024-04-02
Projekto pabaiga: 2024-11-20

Projekto tikslas – Garliavos, Garliavos apylinkių ir Linksmakalnio seniūnijų tapatybės simbolių išryškinimas ir bendruomeninių jungčių skatinimas. Projekto metu, siekiant aktualizuoti Garliavos miesto tapatybę įprasminančius simbolius minint Garliavos miesto vardo, Garliavos Švč.
Trejybės bažnyčios įkūrimo 215-us metus ir Garliavos herbo sukūrimo 30-metį, organizuojamas „Garliavos ąžuolų žydėjimo“ festivalis Garliavos šimtmečio parke. Skatinant bendruomenių jungtis ir tęsiant Garliavos apylinkių ir Linksmakalnio seniūnijų veiklas, pradėtas ,,Kaunas ir Kauno rajonas – Europos kultūros sostinė 2022“ projekto metu, organizuojamas „Stimpanko“ festivalis Kauno tvirtovės III forto erdvėse ir „Pakeliui su Angelais“ renginys Linksmakalnyje.
Projektą finansuoja: Kauno rajono savivaldybė

 

Garliavos Kalėdų eglutės įžiebimo šventė 2023 m.

Projekto pradžia: 2023-10-01
Projekto pabaiga: 2023-12-31

Projektą įgyvendina: Bendruomenė Garliavos ąžuolas
Projekto partneriai: Garliavos kultūros centras

Projekto tikslas – gerinti Garliavos miesto aplinką ir sutelkti miesto gyventojus, įtraukiant juos į kūrybinę laisvalaikio ir savanorišką veiklą. Šiuo projektu siekiama tęsti Kalėdų laikotarpio šventės tradiciją Garliavoje. Vaikai, jaunimas ir kiti bendruomenės nariai kviečiami puošti miesto erdves ir aktyviai įsitraukti į bendruomenines Kalėdų laikotarpio akcijas, savanoriauti renginiuose, dalyvavo teatralizuotame Kalėdų eglutės įžiebimo koncerte, kuris vyks 2023 m. gruodžio 5 d. Garliavos seniūnijos aikštelėje (Vytauto g. 62, Garliava).

Projektą finansuoja: Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

 

Garliavos miesto istorija: praeitis, dabartis, ateitis

Projekto pradžia: 2023-04-03
Projekto pabaiga: 2023-12-31

Projekto tikslas – skirtingomis meninėmis priemonėmis įprasminti Garliavos miesto istoriją, jos praeitį, dabartį ir ateitį, įtraukiant kelių meno sričių profesionalaus meno atlikėjus, meno kolektyvus ir vietos bendruomenę į kūrybines projekto veiklas. Minint Garliavos miesto įkūrėjo Jozefo Godlevskio 250 m. gimimo jubiliejų, projekto metu kuriama Garliavos miesto įkūrimo istoriją reprezentuojanti video animacija, organizuojamas profesionalus teatralizuotas koncertas, skirtas Garliavos bendruomenei ir plačiajai visuomenei.

Projektą finansuoja: Kauno rajono savivaldybė

 

Jaunimo muzikos festivalis „Mūz’on’as“ 4

Projekto pradžia: 2023-04-03
Projekto pabaiga: 2023-10-02

Projekto partneriai: Prienų kultūros ir laisvalaikio centras, Atvira jaunimo erdvė „Prienas“

Projekto tikslas – skatinti jaunųjų menininkų, atlikėjų kūrybiškumą, suteikiant sąlygas ir galimybes jų kūrybinio potencialo raiškai. Projekto metu festivalio dalyviai – jaunieji atlikėjai ir įvairius muzikos stilius grojančios grupės – įgis profesionalios koncertinės, bendravimo scenoje, įvaizdžio reprezentavimo patirties, muzikavimo ir garso įrašų veiklos žinių, augins savo gerbėjų ir pažinčių ratą. Projekto dalyviai savo autorinės kūrybos dainas pristatys koncertuose (2023 m. rugpjūčio 12 d. Prienuose ir 2023 m. rugpjūčio 24 d. Garliavoje), dalyvaus individualiose konsultacijose, paskaitose, išvykoje į garso įrašų studiją.

Projektą finansuoja: Lietuvos kultūros taryba, Kauno rajono savivaldybė

 

Keisti šrifto dydį