|
2003 m. kariuomenės išvedimo iš Linksmakalnio 10-mečiui pažymėti skulptorius, medžio drožėjas Kazimieras Martinaitis miestelį papuošė „Angelo“ skulptūra. Palinkėjo, kad čia sugrįžtų gera žmonių valia ir Dievo palaima. Dabar šioje vietoje organizuojamos atminimo akcijos: Sausio 13-ąją, lapkričio 1-ąją ir kitomis progomis. Įdomu, jog gyventojai skulptūrą vadina Kaziuku – Šv. Kazimieras yra Lietuvos globėjas. Mažybiniu šio šventojo vardu pavadintas paminklas yra lyg Linksmakalnio globėjas. |
