+370 37 300674 info@garliavoskc.lt I-VII 8:00 - 22:00

Apie mus

Sveiki atvykę į Garliavos kultūros centrą, kur kultūra klesti ir tradicijos yra branginamos!

Mūsų Misija

Garliavos kultūros centro misija – įkvėpti, šviesti ir vienyti. Centras įkurtas siekiant skatinti kultūrinį augimą ir stiprinti bendruomenę. Mes siūlome gausų kultūrinių patirčių spektrą, kuris atitinka įvairaus amžiaus bei pomėgių žmonių interesus. Mūsų tikslas nėra tik išsaugoti mūsų regiono unikalų kultūros paveldą, bet ir supažindinti Garliavos gyventojus su šiuolaikinėmis meno formomis ir inovacijomis. Mes tikime kultūros galia sujungti žmones, skatinti pokalbius ir kurti tiltus mūsų bendruomenėje ir už jos ribų.

Ką Siūlome?

  • Prisijunkite prie meno kolektyvų! Garliavos kultūros centre ir jo padaliniuose veikia net 9 mėgėjų meno kolektyvai, prie kurių prisijungti gali visi norintys. 
  • Dalyvaukite renginiuose! Ištisus metus mūsų renginių kalendoriuje gausu įvairių renginių. Dalyvaukite parodose, gyvuose pasirodymuose, koncertuose, teatro ir šokio spektakliuose, su vietiniais talentais ir žinomais menininkais.
  • Savanoriaukite! Garliavos kultūros centras ieško į Garliavos kultūrinį gyvenimą įsilieti norinčių savanorių! Moksleiviams už savanorišką pagalbą galime atsidėkoti socialinėmis valandomis.

Prisijunkite prie mūsų!

Mes kviečiame jus tapti mūsų gyvosios bendruomenės dalimi! Dalyvaukite renginiuose, siūlykite ir įgyvendinkite savo idėjas ir  statykime kultūros tiltus kartu!

Daugiau informacijos apie mus rasite mūsų internetinėje svetainėje arba susisiekite su mumis tiesiogiai – el. paštu info@garliavoskc.lt arba telefonu +370 645 93429

Laukiame jūsų Garliavos kultūros centre!

   

Keisti šrifto dydį