2019-11-15

Kauno r. Garliavos sporto ir kultūros centras pradėjo vykdyti „Taiklių rankų projektą“ bendrai finansuojamą Sporto rėmimo fondo lėšomis. Šis projektas skirtas Kauno r. Garliavos miesto ir apylinkių seniūnijos gyventojams: vaikams nuo 14 m., jaunimui, suaugusiems ir senjorams. Projektu norime skatinti suaugusiųjų fizinį aktyvumą bei ugdyti vaikų ir jaunimo sportinę savimonę, prasmingą laisvalaikio kultūrą, padėti formuoti sveikos gyvensenos principus, paskatinti siekti mėgėjiško sporto rezultatų. Projekto dalyviai galės nemokamai ir reguliariai lankyti sveikatingumą skatinančias, kokybiškas fizinio aktyvumo pratybas: smiginio pamokas ir krepšinio užsiėmimus.

Smiginio pamokos vyksta ketvirtadieniais nuo 19:00 iki 21:00 val. Garliavos sporto ir kultūros centro hole, I aukšte. Jas veda Darius Labanauskas – pirmasis ir vienintelis profesionalus smiginio žaidėjas iš Lietuvos, Europos smiginio vicečempionas, Pasaulio taurės prizininkas, 2015 – 2016 m. Pasaulio smiginio reitinge pripažintas žaidėjas Nr. 1. Smiginio užsiėmimų metu dalyviai mokosi smiginio žaidimo taisyklių, lavina taiklumo, pusiausvyros įgūdžius.

Krepšinio užsiėmimai prasidės 2020 m. sausio mėnesį, kuriuos ves profesionalus krepšinio treneris. Visus norinčius lankyti krepšinio užsiėmimus kviečiame sekti Garliavos sporto ir kultūros centro naujienas.

Projekto dalyviai turės galimybę savo jėgas išbandyti varžantis mėgėjiško sporto renginiuose: Garliavos sporto ir kultūros centro smiginio ir 3×3 krepšinio turnyruose, Garliavos krašto sporto žaidynėse.

Tikimės, kad projekto metu organizuojami fizinio aktyvumo užsiėmimai ne tik sudarys prielaidas gyventojų sveikatos gerėjimui, domėjimuisi sportu bei prasmingo laisvalaikio kultūros formavimui, bet ir prisidės prie mėgėjų sporto plėtros, bendruomeninių ryšių stiprinimo, Garliavos miesto ir apylinkių gyventojų mėgėjiško sporto rezultatų gerinimo, Garliavos krašto garsinimo.

 

Garliavos sporto ir kultūros centro „Taiklių rankų projektas“ bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Projektą prižiūri Švietimo mainų paramos fondas.

 

Projekto vadovė Aušra Kairaitytė-Užupė

Renginių organizatorius Ričardas Adomavičius