2021-06-09

2021 m. birželio 9 d. įvyko I -asis (uždaras) jaunimo muzikos festivalio „Mūz‘on‘as“2 grupių ir atlikėjų atrankos turas. Komisijos nariai, po diskusijų ir svarstymų, nuotolinio pasitarimo metu atsižvelgdami į žanrą bei atlikimo specifiką paskirstė atlikėjus/ grupes į II – ąjį (atvirą) atrankos turą, kuris vyks Garliavoje (2021-08-05) ir Prienuose (2021-08-12). Po atvirų atrankinių turų paaiškės, kurios grupės bus deleguojamos į finalinį nugalėtojų koncertą Garliavoje (2021-08-19).

Dalyvius uždaro atrankinio turo metu objektyviai vertino profesionali komisija – Neringa Nekrašiūtė (aktorė ir dainininkė, diktorė, TV projektų dalyvė), Giedrius Balčiūnas Mr. Jumbo  (gitaristas, įvairių festivalių dalyvis, konkursų nugalėtojas, D. Butkutės gyvos grupės gitaristas), Dainius Druskis (VDU muzikos akademijos lektorius –  pedagogas, vokalinio kolektyvo „C.re.do“ ir choro „Leliumai“ meno vadovas).

Pasitarime taip pat dalyvavo Garliavos sporto ir kultūros centro direktorius Marius Norvaiša, direktoriaus pavaduotoja (kultūrai) Simona Macevičiūtė, kultūros projektų vadovė Aušra Kairaitytė – Užupė bei Prienų kultūros ir laisvalaikio centro kultūros projektų ir edukacinių programų vadovė, jaunimo darbuotoja-jaunimo projektų koordinatorė Živilė Rusevičienė.

Su grupėmis/ atlikėjais organizatoriai susisieks asmeniškai artimiausiu metu ir informuos dėl tolimesnės jaunimo muzikos festivalio „Mūz‘on‘as“ 2 eigos. Sekite naujienas!

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Kauno rajono savivaldybė.

 

Direktoriaus pavaduotoja (kultūrai) S. Macevičiūtė