2021-08-24

Rugpjūčio 19 d. Garliavos sporto ir kultūros centre įvyko Jaunimo muzikos festivalio „Mūz‘on‘as“ 2 finalinis nugalėtojų koncertas, subūręs muzikuojančius atlikėjus ir grupes. Geros nuotaikos nestokojantis renginio vedėjas Viktoras Jermolovas džiaugėsi, jog Garliavos sporto ir kultūros centro inicijuotas ir šiais metais jau antrą kartą sėkmingai suorganizuotas festivalis suteikė puikias sąlygas ir galimybes jaunųjų atlikėjų kūrybinei raiškai.

   Renginio metu prisimintas ilgas atlikėjų kelias iki finalo: I-ojo uždaro turo metu, kuris vyko birželio 9 d., vertinti atlikėjų pateikti įrašai, o atrinktos grupės deleguotos į II-ojo atviro turo atrankos etapus, kurie vyko Garliavoje (rugpjūčio 5 d.) ir Prienuose (rugpjūčio 12 d.). Jaunimo muzikos festivalio „Mūz‘on‘as“ 2 dalyvius visuose atrankiniuose turuose vertino profesionali komisija: Neringa Nekrašiūtė (aktorė ir dainininkė, diktorė, TV projektų dalyvė), Giedrius Balčiūnas Mr. Jumbo (gitaristas, įvairių festivalių dalyvis, konkursų nugalėtojas, D. Butkutės gyvos grupės gitaristas), Dainius Druskis (VDU muzikos akademijos lektorius – pedagogas, vokalinio kolektyvo „C.re.do“ ir choro „Leliumai“ meno vadovas).

   Nugalėtojų finaliniame koncerte savo muziką susirinkusiems dovanojo atlikėja Rugilė Folkmanaitė (Kaunas) bei grupės: „Beyond the Soul“ (Vilnius), „Boss Fight“ (Klaipėda), „Dark Light“ (Utenos r.), „Kasetė“ (Vilnius, Šiauliai, Pasvalys), „Sidabro“ (Merkinė, Druskininkai). Po grupių pasirodymo, savo koncertiniu numeriu, žiūrovus ir dalyvius maloniai nustebino komisijos nariai Neringa Nekrašiūtė ir Giedrius Balčiūnas Mr. Jumbo.

  Visus finalinio koncerto dalyvius pasveikino bei padėkas už dalyvavimą įteikė Garliavos sporto ir kultūros centro direktorius Marius Norvaiša, pasidžiaugdamas jaunųjų atlikėjų kuriama muzika. Daugiausiai komisijos simpatijų sulaukusios grupės papildomai apdovanotos piniginiais prizais: I vieta atiteko grupei „Dark Light“, II vieta grupei „Kasetė“, III vieta grupei „Beyond the Soul“.

   Renginio vedėjas Viktoras Jermolovas priminė, jog visos grupės ir atlikėjai už šaunų pasirodymą finaliniame nugalėtojų koncerte taip pat bus apdovanotos ir profesionaliu savo grupės pasirodymo vaizdo įrašu.

  Projektą finansuoja: Lietuvos kultūros taryba ir Kauno rajono savivaldybė. Projekto partneriai ir rėmėjai: Prienų kultūros ir laisvalaikio centras, Atvira jaunimo erdvė „Prienas“, Prienų rajono savivaldybė, Radijas „TAU“ (102, 9 FM).

 

Direktoriaus pavaduotoja (kultūrai) S. Macevičiūtė